wybielanie zębów

Wybielanie zębów Opalenica

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi istnieć wyłącznie kwestią genów. Dzięki odpowiednim sposobom wybielającym pięknymi zębami może cieszyć się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Dąbie

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Grupa kobiet ma zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz nic z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby wziąć im lubiany odcień.

kup teraz na allegro

 

Teraz można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak jeszcze w gabinecie stomatologicznym. Jaka forma będzie najszczęśliwsza, aby uzyskać doskonały efekt?

Spis treści:

Co przychodzi na naturalny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym więc liczy?
Jak wybielić zęby – w zamku czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów również wyjątkowych środków stomatologii estetycznej?
Co przychodzi na naturalny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów pewno być szeroki – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim składnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej pani pewno istnieć on kilka inny.

Warto jednak wskazać, że i sam mamy wpływ na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w współczesnym picie sporej kwocie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu obraca się wraz z wiekiem. U starszych osób dociera do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego te żółtawa zębina jest więc bardzo widoczna.

A nawet w współczesnych przypadkach można kupić śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim jest wtedy dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym więc polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej układa się wybielanie zębów Kraków to jakieś spośród wielu miast, gdzie możemy zastosować takich sposobów w gabinetach stomatologicznych, ale do możliwości posiadamy również specjalne preparaty do gruncie w bloku.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To proces polegający na oddaniu im jaśniejszego odcienia. Jak on trwa? Najczęściej podaje się to odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w normalnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to środek bezpieczny, ale o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź też należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zamku czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na zastosowanie z preparatów danych do codziennego użytku, ale jeszcze mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z środków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwala na pozyskanie korzystnych wyników, ale należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa jest ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy rozliczać się i z czyściejszym kosztem.

Wybielanie zębów Dąbie

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najszczęśliwsza? Sprawdź teraz istotne wiedze o wszystkiej spośród nich i wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują większą część substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a także mogą powodować niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest dodatkowe, jednakże nie u wszystkiej kobiety daje odpowiedni efekt. Co więcej, należy mieć o tym, aby nie zaczynać ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą wpływać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej elastyczne na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Dąbie

Paski do wybielania zębów

Do domowych metod wybielania zębów zdaje się także paski wybielające. Istnieją ostatnie nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na górny oraz dolny łuk zębowy. Działają specjalnie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W współczesnym sukcesu efekt wybielania pewno być zdrowszy niż w porównaniu do past, jednakże nie będzie on właśnie piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania toż przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Dąbie

Żele wybielające

Mają działanie podobne do pasków, ale nakładane są na zęby z użyciem pędzelka bądź w pakiecie wraz z żelem spotykają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów toż przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z zastosowaniem nakładek, które następnie zachowuje się żelem wybielającym. W porównaniu do wybielania zębów w zakładzie pacjenta, używa się to większe stężenia związków wybielających, dlatego te uśmiech pewno być coraz bielszy!

Zabieg zaczyna się od wykonania wycisków zębów, na treści których gotuje się następnie specjalne nakładki z ciała umieszczane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do dawania w zakładzie. Pacjent powinien wykorzystywać go wszystkiego dnia, wypełniając nakładki i rozkładając je na zęby.

Okres trwania diet toż przeważnie od 7 do 14 dni, przy czym efekt może obronić się na znaczniejszy czas niż w przypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Dąbie

Wybielanie lampą

Nowa oferta widoczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W współczesnym sukcesu zaczyna się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która przynosi ich aktywację. Taka metoda pozwoli na pozyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jakieś z centrów, gdzie jest ono dostępne, uznawane jest za najlepszą drogę. To efekty wybielania są najlepsze – można nabyć dużo większą sumę w stopniach zębów niż z użyciem innych form. Stanowi wówczas ponad sposób bardzo intensywny – raz wykonany pozwala na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która prowadzona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Dąbie

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko od razu po zabiegu, ale także na kredyty godzina po nim, należy mieć o dobrym postępowaniu. Duża stanowi w współczesnym sukcesu tak zwana biała dieta. Co to istnieje?

Biała dieta to dieta, która promowana jest po zabiegach wybielania zębów, a oraz innych środkach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, jakie potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a ponadto z nowych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także sugeruje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, jednakże im dłużej przestrzega się jej zaleceń, tymże mocniejsze rezultaty można kupić. Wówczas biel zębów po sposobu pewno być oczywista nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to środek, który umożliwia na otrzymanie znacznie ciekawych wyników, ale należy mieć o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić zależne wybielaniu.

Związki wybielające działają właśnie na zęby naturalne, dlatego same nie zmienią one koloru koron, licówek, mostków lub same plomb w zębach. Wobec tego pani planujące pełną miarę wypełnień potrafią nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie jasny oraz że rzucać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – używa się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Kojarzony jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wówczas nie tylko wybielanie zębów Kraków zaś w następujących miastach. To również pełna paleta innych środków, które zezwalają na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na spędzeniu spośród nich osadu i kamienia nazębnego. U wielu kobiet pozwoli na otrzymanie znacznie zadowalającego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie podawane są także przed wybielaniem zębów, aby uzyskać pozytywniejsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to małe płatki porcelany, które zamieszczane są na zębie. Ich charakterem jest korekta kształtu zęba, a oraz jego koloru. Dzięki licówkom można dostać znacznie interesujące rezultaty i sprawiać się całkowicie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na indywidualny ząb. Wybielanie zębów Dąbie

Korony

Korony protetyczne kojarzone są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zmieniają go także zezwalają na utrzymanie jego pracy. Korony można mieścić na prostym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona pozwala na pełną zmianę koloru zęba, dlatego jeszcze pewno być obsługiwana w końca poprawy estetyki uśmiechu w przypadku, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów również wyjątkowych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomoce te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zaczerpnąć z całej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments