Agencja Pracy

Agencja Pracy Chociwel tel: 533 024 116

Poradnik Klienta

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na określony termin. Jest wtedy opcja o dużo popularniejsza i lepsza od tradycyjnego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub jest zwiększonego popytu na proste produkty.

Agencja Pracy Suchań tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na zasadzie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w wypadku jakiegoś nowego typie zatrudnienia. Dalej będą wtedy oni zamierzali obowiązek terminowo budować się w nazwie, rzetelnie wykonywać powierzone im przeznaczenia, a także bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z zmianie oszczędzisz sobie pieniędzy i czasu, ponieważ wszelkie formalności powiązane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na placu naszego świata przeznacza na siebie nasza agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając osobę z zagranicy na zasadzie leasingu. Jest więc w sumie prawa i znana forma zatrudnienia pracownika. Umożliwi Ciż ona na zatrudnienie dodatkowego personelu na dokładnie pewny termin, a następnie, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do stałej wielkości naszej firmy.

Oferujemy pracowników odpowiednich do czynienia bardzo wielu różnych zadań, tak powiązanych z produkcją fizyczną, jak również psychiczną. Współpracują z nami osoby planujące zatrudnić się w branżach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Suchań tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu pracowników oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na ostatnią drogę, szukając gościa na bliski termin?

Przede każdym, zmniejszasz koszty powiązane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie wymagasz denerwować się formalnościami, czy nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – zaprezentujemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że człowieka na zasadzie leasingu znajdziesz z nami obecnie w jeden dzień, już po otrzymaniu listy z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz dobrze ustalić to, które chcenia posiadasz również jakich kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o konkretne stanowisko. Niestety będziesz wymagał spełniać rekrutacji „na ślepo” również w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie określić nasze oczekiwania, a my gwarantujemy, że i oczywiście znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci człowiek o większych kwalifikacjach, możesz w wolnym momencie oddać się do nas o jego zmianę. Nie zapłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszystkich formalności, a także zaproponujemy Ci drugiego gościa na środowisko zwolnionej osoby. Z pozostałej jednak strony, jeśli pracownik wykaże się dobrze kontrolować się w Twoim systemie zaś będziesz dumny spośród jego pozycji, zaoferujemy Ciż okazja zatrudnienia go na duży etat. Umożliwi Ciż ostatnie dostać z razu doświadczoną i bezpieczną osobę do produkcji, bez konieczności otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na moment próbny.
Agencja Pracy Suchań tel: 533 024 116

Pamiętaj też, że wszelkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego wiedzy dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jak kandydata. Podejmując zgodę z jakimś z swoich gości przekonywali się, czy informacje wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tegoż jego pomoc z nami byłaby ciężka. Zatrudniając naszego pracownika w formie leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z kobietą potrafiącą się na prace.

Agencja Pracy Suchań tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza możliwości w formie leasingu to więc tak dobry projekt na tymczasowe zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko robi się w sumie legalnie, a Ty możesz bawić się efektami pracy drugiej głowy w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również myśl: zawsze masz możliwość zatrudnić dobrego gościa na stałe. Nie oczekuj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Suchań tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments